P1305721.jpg

Dělostřelecká kasárna

Samostatné pokoje vybavené vyšší kvality 1* v historické budově z dob vzniku naší krásné pevnosti. Klidné prostředí, ale uprostřed města. V blízkosti 3 minuty pěšky od základního bodu pro cestovní ruch – Infocentrum Terezín s muzeem a tajemnými chodbami.

K ubytovací jednotce patří: samostatná předsíňka, koupelna s WC a sprchou, s lůžky od 2 do 7 dobových postelí, vždy však s jiným tematickým designem spojeným s naší činností. Můžete tedy přespat v Jezdeckém, Námořnickém, Vojenském, Josefínském, Dělostřeleckém, či Humoristických pokojích s vtipy Jiřího Wintery-zvaného Neprakta. Součástí vybavení je rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, talíře, příbory, hrnečky. Dva pokoje z toho jsou vhodné i pro návštěvníky s pohybovým omezením. Jeden pokoj je připraven pro VIP (4 návštěvníky) v netradičním dobovém stylu. Pokoje jsou čerstvě po rekonstrukci a přitom dřevěná podlaha a zajímavé klenby zachovávají dále zajímavý ráz. Celoroční provoz.

V našem ubytování nevaříme, ale nejbližší obchod pro nákup je 2 minuty pěšky. Také jsou v blízkosti 2-6 minut hned 3 restaurace. Náměstí je vzdáleno 5 minut pěšky s veškerou běžnou vybaveností, jako je pekárna, masna a běžné krámky.

Celkem jsme schopni ubytovat 34 lidí na lůžku, či zajistit netradiční spaní na slamníku, opékaní buřtů, doprovodný program pro školy a jiné aktivity.

S sebou si vezmete pouze vlastní ručník a základní hygienickou výbavu, nic víc nepotřebujete pro pobyt v naší budově.

V areálu je zákaz kouření. Kouření je povoleno pouze ve venkovní části na určeném prostoru.

Cena ubytování je 300,00 Kč na noc a osobu.

Svůj pobyt zahájíte na infocentrum, kde Vám předají klíče apod. 

 

 

  • JEDNORÁZOVÝ PRONÁJEM ZASEDACÍ MÍSTNOSTI S TECHNIKOU, ČI HISTORICKOU MÍSTNOST NA MIMOŘÁDNÁ SETKÁNÍ NA INFOCENTRU: 
  • Chcete pořádat workshopy, menší přednášky, školení, či jen valnou hromadu spolku? Nemáte vhodnou místnost? K dispozici máme několik vhodných místností, technika audio-video vč. plátna. Jsme schopni zajistit občerstvení a vybavení dle dohody. Kontaktujte nás s poptávkou na ubytovani@projekt-terezin.cz

Kontakt

Adresa
Akademická 409
411 55 Terezín

E-mail
ubytovani@projekt-terezin.cz

Webová stránka
www.pevnost-terezin.cz

Kategorie

Ubytování - hostel

Fotogalerie